HZ SLHW

Listwa przypodłogowa z tworzywa drzewnego

Listwa przypodłogowa z wytrzymałego tworzywa drzewnego, dostępna do wyboru w wersji naturalnej lub oklejanej fornirem we wzorach dąb jasny albo abachi. Nadaje się do rur o średnicy do 22 ze złączkami lutowanymi i o średnicy do 18 mm ze złączkami prasowanymi.

Jest mocowana śrubami soczewkowymi lub wkrętami Spax. W narożnikach profil musi być dokładnie przycięty na ukos.

Dokładne przycięcie na ukos zapewni oferowana przez nas skrzynka uciosowa. Należy pamiętać, że ułożone na całej powierzchni pod listwą przypodłogową węże izolacyjne HZ redukują odgłosy i straty ciepła.

Listwa przypodłogowa z tworzywa drzewnego we wzorze naturalnym jest przeznaczona tylko do malowania.

W celu uzyskania wysokojakościowej, dobrze kryjącej powłoki firma Caparol zaleca przeszlifowanie profilu i naniesienie na niego podkładu (Capacryl Haftprimer). Następnie należy nanieść warstwę kryjącą lakieru matowo-połyskliwego Capacryl (różne kolory) lub Capalac Superweifi (jak RAL 9010). Listwy przypodłogowe z tworzywa drzewnego oklejane fornirem nadają się do lazurowania, powlekania lakierem bezbarwnym labo powlekania lakierem kryjącym.

Przyłącze grzejnikowe HZ nr art. 1015/1018 można stosować w połączeniu z listwą przypodłogową HW do lutów miedzianych DN 15 i DN 18. Do prasowanych systemów miedzianych można stosować przyłącze grzejnikowe HZ nr art. 1515/1518 dla średnic DN 15 i DN 18.

Kolory

Naturalny

Art.-Nr. 134

Dąb jasny

Art.-Nr. 136

Abachi

Art.-Nr. 138

Akcesoria

Końcówka Nr art. 133

Listwy przypodłogowe

Przyłącza grzejnikowe

Profile pionowe